Řádek 1: Řádek 1:
 +

====== Race & walk ====== ====== Race & walk ======
Řádek 10: Řádek 11:
 Běh byl úžasný, vyloženě lidové startovné, pohodová atmosféra, milí soupeři i(!) soupeřky a příjemná trať. Mírně zvlněný terén v půlce trošku zastoupal a po cca jednom km se opět srovnal. Ke startu jsme s Kubou, který pro mne tento běžecký závod, jako ostatně všechny letošní v této disciplíně,​ objevil, přistoupili s rozdílnými ambicemi. Ty moje byly veskrze v duchu //hlavně pro radost//, po měsíci vysedávání mezi klávesnicí a monitorem jsem skutečně váhal, zda si )bec tahat tričko startovním číslem. Nakonec jsem atmosféře podlehl, číslo si zapůjčil a nelitoval. S klidnou hlavou jsem nakonez předčil svá očekávání,​ jen je trošku s podivem, jak to, že podobné, ne-li horší časy, zvládám i během sezóny, na kterou jako trénuji... no nic, hlavně pro radost. Výsledky [[http://​www.sokolunhost.estranky.cz/​file/​9/​vysledky_celkove_a_dle_kategorii.pdf|zde]] resp.: Běh byl úžasný, vyloženě lidové startovné, pohodová atmosféra, milí soupeři i(!) soupeřky a příjemná trať. Mírně zvlněný terén v půlce trošku zastoupal a po cca jednom km se opět srovnal. Ke startu jsme s Kubou, který pro mne tento běžecký závod, jako ostatně všechny letošní v této disciplíně,​ objevil, přistoupili s rozdílnými ambicemi. Ty moje byly veskrze v duchu //hlavně pro radost//, po měsíci vysedávání mezi klávesnicí a monitorem jsem skutečně váhal, zda si )bec tahat tričko startovním číslem. Nakonec jsem atmosféře podlehl, číslo si zapůjčil a nelitoval. S klidnou hlavou jsem nakonez předčil svá očekávání,​ jen je trošku s podivem, jak to, že podobné, ne-li horší časy, zvládám i během sezóny, na kterou jako trénuji... no nic, hlavně pro radost. Výsledky [[http://​www.sokolunhost.estranky.cz/​file/​9/​vysledky_celkove_a_dle_kategorii.pdf|zde]] resp.: