Slavnostní obřad se koná na Chodovské vodní tvrzi. Začátek je plánován na 10:00, ale společný příjezd svatebčanů můžete radostně a napjatě očekávat už 15 až 20 minut předtím! Pokud to někomu pomůže, aby alespoň jednou v životě přišel včas, může si poznačit, že se začíná už 9:30 :-)

Délku obřadu nelze přesně odhadnout, ale to, co se bude dít potom víme docela přesně: kromě blahopřání a gratulací, které rádi přjmeme je především plánován společný přípitek v parčíku. Po přípitku se s Vámi na pár hodin rozloučíme a odebereme se na hostinu. Ti, kteří se nechystají na večerní posezení party, mohou případné svatební dary přinést už na obřad, ale pokud bychom si mohli vybrat, dali bychom přednost přijímání darů v klidnější atmosféře podvečerního posezení.

Chodovskou tvrz najdete v Praze na Jižním městě, mezi zastávkou metra C Chodov a Opatov. Při parkování berte ohled na čtyřčlennou kolonu svatebčanů, která se přivalí před obřadem. Pokud použijete MHD, doporučujeme metro a následně procházku (ze stanice Chodov), nebo metro a autobus 213 (želivského (23 min.) - Chodovská tvrz - Opatov (2 min.) - Háje (7 min.), v sobotu interval 7,5 minut) nebo 170 (Háje (6 min.) - Chodovská tvrz - Kačerov (12 min.), v sobotu interval 20,5 minut). Plánek je klikací, takže neváhejte!