Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


turistika:bedrichov2007

Pokus o jaro v Bedřichově

6. až 9. 4. 2007

Letos jsme pro Velikonoční svátky zvolili osvědčené řešení, horochatu v~Bedřichově. Přes počáteční váhání se nás nakonec sešlo 18, což je plná kapacita chaty. Přesto se nedá říci, že bychom se mačkali, vše proběhlo nadmíru hladce. Za zmínku snad stojí jen počet aut, která se tísnila na parkovišťátku před chatou, bylo jich tuším místy až 8.

V~sobotu jsme vyrazili rozděleně na více míst. Sáva s~Petrem osedlala své sliniční oře a~vyrazila na Ještěd a~dále do Benešova nad Ploučnicí. MTB skupina čítající nás, Jitku a~dva Petry, vyrazila na obhlídku trasy 24hours MTB. Dole je vidět profil s~vyznačeným úsekem závodního okruhu. Zbytek se vydal pěšky směrem do Jizerek, ovšem zakrátko se rozpadl téměř na prvočinitele.

Nedělní den byl ve znamení pěšího výletu a~odjezdu několika účastníků. Jen Pete si dopřál tréninkovou dávku a~po 120~km přijel celý překvapený, že má nastoupáno kolem 2000~m — holt hory jsou hory. Pěší skupina obešla pod vedením GPSky přehradu Josefův důl. Několik 3D pohledů najdete též v~galerii.

V~pondělí pak nastal úplný závěr, Jitka s~Petrem ještě dali kolo, ostatní se měli k~odjezdu. Ani tento den se počasí nevybičovalo přimět k~vyšším teplotám, Velikonoce tedy utekly jako v~mrazáku.

Další fotky

Tentokrát jsem se vrátil k~dřívějšímu modelu a připravil oddělenou galerii s~fotkami, takže si je hezky prohlédněte a~zájemci nechť se ozvou, že nějakou chtějí.

turistika/bedrichov2007.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i (upraveno mimo DokuWiki)