Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


turistika:vylety:114

114. (double) VýlET, Česká Sibiř

28. - 29. 4. 2007

Po několika letech jsme si dopřáli účast na double výlETu. Počasí bylo objednáno velmi slibné a~přesně dle objednávky klaplo. Obloha bez mráčku, kolem 28~°C. K~tomu všemu nám KP naplánoval docela pěknou, spíše rovinatou trasu.

Úvodní starter–beer si vyžádal vlastní fotogalerii, zde je (připomínám, že mezi fotkami lze skákat pomocí šipek vlevo a~vpravo, jen pozor, ať nepřejedete:))

Mapa nabízela v~blízkosti naší cesty několik hospod, ale až v~Chotovinách, kde jsme ostatně měli plánovánu čekací zastávku, jsme narazili na reálnou občerstvovnu. Byla natolik skutečná, že jsme v~ní zkejsli na několik hodin. O~to rychleji jsme ale zdolali poslední úsek na zříceninu Starý Zámek u Borotína. I~když jsme postupovali hodně rychle, stejně se několika účastníkům natolik zastesklo po výčepu, že ještě navečer vyrazili do Borotína (pod zástěrkou donesení vody).

Večerní program se nesl v radostném duchu předávání a následném konzumování dárků. K~dokonalé idyle toho věru mnoho nechybělo. :-)

Tolik stručné info o~114. (double) výlETu, snad nemusím dodávat, že si o~něm budete moci co nevidět počíst i~na oficiálních stránkách VýETů.

Fotek je tentokrát více než dost, přestože se snažím ctít zásadu, že správný fotograf dokáže vybrat pouze několik těch nejlepších, dal jsem přednost tomu, že se jistě každý rád pokochá sám sebou a~vyřadil jsem jen to nejnutnější. Věřím, že to oceníte :-) Kdyby snad někdo toužil po nějakých fotkách pro sebe, případně všech se sebou, stačí se ozvat na známých kontaktních kanálech (jsou v~pravé liště).

Komu ani tahle nálož fotek nestačila, může si dopřát výběr z~velmi vydařené performance Jackův smích:

turistika/vylety/114.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin