Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


turistika:vylety:115

115. VýlET, Merkovka, Rakovnicko

26. 5. 2007

115. VýlET nás prověřil po všech stránkách. Začalo to nevinně, na Masarykově nádraží jsem si v pohodě sedli to poměrně plného vlaku, ten se ovšem postupně plnil, až jsme dorazili k~výluce, kde se ČD pokusily natlačit obsah takto narvaného vlaku do přistaveného autobusu, pak do dvou a nakonec do tří. Následovala divoká výluková jízda v~„kupé“ společně s~ožralými hipíky, kteří valili na nějký fesťák (pořád lepší než s~hysterickou kravkou, která s~sebou vlíkla stádo harantů do posledního busu), vše zakončeno další kompresí do dvou vagonků motoráčků. Tu ještě zpestřil KP, když jako vítěz F1 vystříkal vstupní portál vogonku domácím samoserem. Řízením osudu to byl jediný vlez, kterým se ještě dalo kompresovat, takže tím musely projít všechny dětičky i~s~hysterkou. Super, spravedlnost existuje!

Pak už to všechno hupslo do běžných kolejí VýlETu: pochod, oheň, koupání, pochod, hospoda. To vše v~solidním pařáku, ale po pěkné cestě lesem, takže se to dalo zvládnout. Nazpátek jsme si odmítli dopřát výluku ještě jednou, takže jsme raději drandili 2 hodiny přes Beroun.

Díky KP za obvyklou nadstandardní pořadatelskou službu, fotky následují, obvyklé poučení, že si je na mém mailu můžete vyžádat ve vyšším rozlišení či přímo na papíře, platí i~tentokrát.

turistika/vylety/115.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin