Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


turistika:vylety:117

117. VýlET, Praděd

29. 9. 2007

Pro letošní VýlETové turistické vyvrcholení pro nás prezident přichystal skutečnou lahůdku — výlET na Praděd, navíc absolvovaný v~jednom dni.

Pěkný popis našeho dobrodružství nabízí KP na stránkách VýlETů. Rád bych jej proto zde doplnil ani ne tak o~text, jako o~multimédia, která z~této neopakovatelné akce vzešla.

listecek117.jpgKromě obvyklé fotogalerie (případně též dole), u~které platí obvyklá možnost si mailem objednat vyšší rozlišení či papírovou podobu, je zde sada tří videí. Všechna jsou k~dispozici na YouTube, čímž je v~ideálním případě uvidíte rovnou ve stránce, nebo je můžete v~přiměřené kvalitě stáhnout a~prohlížet u~sebe. Pokud by někdo snad měl s~videem technický problém, očekávám, že mi dá vědět, byla by jistě škoda se připravit o~tento klenot jen kvůli nějaké zlomyslnosti od výpočetní techniky.

Main Story

Průřez celou akcí nabízí první a~dá se říci hlavní video. Stručně a~dynamicky mapuje hlavní vývoj celé akce, včetně všech aktérů, vše nastříháno do necelých 4 minut. Ke stažení je 55M (DivX).

BONUS: Bába ve vlaku

Druhé (bonusové) video nabízí Houserovu spontánní improvizaci Bába, která byla velmi bezprostřední a~bavila nás cestou zpět. Vy si můžete vychutnat zaznamenané momenty po téměř 3 minuty. Předem varuji, že zazní i~několik armádních slov, takže nechť se laskavý divák pak netváří pohoršeně, až k~tomu dojde. Ke stažení 41M (opět DivX)

Fotky a další zdroje

Fotky jsou k~mání ve flashové galerii, nebo na konci této stránky. Další informace a~zdroje hodné pozornosti:


turistika/vylety/117.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin