Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


mix

Nezařazené

... příspěvky nezařaditelné jinam


Je to dole!

20. 1 .2013 12:20

Po čtyřech týdnech sundáno…

Veselé Velikonoce a jarní náladovkyimg_5410.jpg

Velká kunratická

8. 11. 2009

Vyloženě náhodu jsem dostali možnost zastoupit na letošní (2009) Velké Kunratické odpadlivší člen(k)y teamu UltraFast. Kačka si šlehla kraťoučkou třináctistovku s jedním kopcem a na mě vyzbyl start v tříkilometrovém sprintu přes tři kopce...


img_4638.jpg

Večerní Prahou

17. 10. 2009

Předčasně zimní sobotu nás Gooodovi vytáhli na orientační závod dvou i vícečlenných automobilových posádek. Za volant jsme posadili Šneka, aby si taky konečně pořádně zařídil, Petr se posadil na místo navigátora a já s Jíťou jsme to jistili ze zadních sedadel, vybaveni kamerou a foťákem.


p1000313.jpg

Masážistka/masážena

25. 8. 2009

Zatímco já trávím případnou dovolenou lenošením, flákáním či případným dokazováním si, na co všechno mám, Šnekouš se rozhodl rozšířit portfolio svých dovedností a~dopřál si kurz sportovní a~regenerační masáže. Jen co byl kurz hotov, hned jsem se to rozhodl vyzkoušet a~mohu zodpovědně prohlásit: naprosto super.


neopren.jpg

Zkouška neoprénu

16. 5. 2009

Krátký fotoseriálek ze zkoušení neoprénu v~pískovně u~Ovčárů (Loc: 50°14'53.673„N, 14°37'3.314“E). → ZDE


ntp2009.jpg

SP Kolo na pásech

Noc tuleních pásů

28. 2. 2009

Po několikerém shlédnutí skialpového závodu Noc tuleních pásů skrz hledáček fotoaparátu jsem se nechal poměrně snadno ukecat k~účasti. Konkrétně v~kratší trase, tzv. „B“, které je pořádána jako open, bez nutnosti registrace do pohárových závodů.


florbal2009.jpg

Sparta florbal

22. 2. 2009

Podlehl jsem Plokiho nátlaku a~konečně jsem se s~ním vypravil na florbal, konkrétně na Spartu (jak jinak). Na pořadu dne byl soupeř z Mladé Boleslavi, šlo o~poslední zápas základní části extraligy, kam kluci z~AC Sparta loni postoupili z~nižší soutěže.


Devět hodin v Poděbradech

6. 2. — 8. 2. 2009

Do hor jsem se s~Tomem tentokrát nevydala (přeci jen bych díky promrzajícím prstům na rukou asi nedokázala být úplně rovnocenným a~platným členem výpravy) a~sportovní výkon jsem si spolu se Soňou (kolegyně z~práce) dopřála v~Poděbradech, ve Fitness Zdravíčko ...


Vodní bruslení

20. 1. 2009

Nechal jsem se nalákat zajímavým článkem o~možnostech bruslení při oblevě a~společně s~Králíkem jsem vyrazil do „háfnu“ pod Vyšehradem. Nakonec jsme si dali hoďku jízdy a~nebylo to špatné. Led byl sice měkčí, než bývá zvykem, ale i~tak jsme si dali do těla bez další újmy.


Oprava nohy

prosinec 2007

Po jarním extempore v~roce 2006 a~následné rehabilitaci (1 + 2) přišel čas na vyndání šroubu a~uzavření celé peripetie. Stručné průběžné info o~celé akci můžete sledovat na této stránce, kdo by chtěl Kačku potěšit SMSkou (mail též občas čte), dejte mi vědět, sdělím číslo (platí její stávající mobil).
Aktualizováno 14.12.!

10 minut televizní slávy KVP

7. 3. 2008

Není to ani pár dní, co jsem se zde vyjadřoval k~tomu, jak moc to dá práce dostat se do TV a~už zde máme další příspěvek! Nevím sice, jak se to dělá, ale Jenda to zjevně umí.


Katka v TV

21. 2. 2008

Dostat se do bedny je dílem soustředěné úsilí a~dílem náhoda. Katce se samovolně podařilo dostat dokonce do hlavních zpráv ČT, a~to v~podstatě nezaviněně díky soustředěnému úsilí jejího šéfa o to...


Nouzový stav v ČR

29. 1. 2007

Jelikož jsem nikde nenašel mapku se schématem krajů a~okresů se znázorněním rozsahu nouzového stavu vyhlášeného na období 25.1.2007 — 5.2.2007, připravil jsem vlastní.


Dlažba na Modráku

24. 9. 2006

S~radostí jsme přijali pozvánku P.~Š. na Boudu u~potoka, kam jsme se dostali po delší době. Tentokrát jsme navíc měli šanci přiložit ruku k~dílu a~pomoci s~pokládáním kamenné dlažby. Jak je vidět na videu (1MB, WM9), šlo nám to pěkně od ruky a~za den bylo hotovo. Trochu jsme si na závěr zavařili rozbahněním celé novostavby, v~nedělní dodělávce se ale vše schovalo pod pískem. Zbyla i~chvilka na tradiční modrákovské fotoorgie, ze kterých se dalo něco vybrat a~vyvěsit.

Sletová štafeta

22. 6. 2005

Kromě jiných věcí jsem aktuálně dost pohlcen projektem Sletová štafeta. I~přes svůj mírně odtažitý vztah k~Sokolu jsem se nechal zlákat touto ogranizační výzvou. Mám sice na starosti především web této akce, teď už ho mohu doporučit ;-), ale občas šťourám i~do jiných věcí. Hlavní vrchol nastane o~víkednu kolem 23.9.2005 … už aby to bylo.

Seskok!

13. 10. 2003

Jako jeden ze spousty skvělých svatebních darů (svatební dary jsou milý, ale silně demotivační zvyk — jeden má skoro chuť se ženit/vdávat častěji) jsem dostali poukaz na dva tandemové seskoky. Rozhodli jsem se tento dar skonzumovat ještě za tepla a~dohodli jsme si termín ještě na podzim, krátce po svatbě. Tentokrát jsme, zcela proti našim zvyklostem, tandemovali každý s~někým jiným, bylo to naprosto báječné (od té doby doufám, že se někdy plácnu přes kapsu, půjdu a~dám si ještě). Vzali jsem s~sebou Králíka, aby nám to pěkně zdokumentoval, můžeme tak i~vám přiblížit, jak jsme vypadali před … a~po.

mix.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin