Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


mix:cvico-podebrady

Devět hodin v Poděbradech

6. 2. — 8. 2. 2009

Do hor jsem se s~Tomem tentokrát nevydala (přeci jen bych díky promrzajícím prstům na rukou asi nedokázala být úplně rovnocenným a~platným členem výpravy) a~sportovní výkon jsem si spolu se Soňou (kolegyně z~práce) dopřála v~Poděbradech, ve Fitness Zdravíčko (lokalizovaném přímo ve VŠ kolejích, kde byly k dispozici příjemné pokojíky se sprchou).

Aktivní vikend, jak se celá akce nazývala, byl pod vedením skvělé Katky Masopustové zaměřený na formy cvičení European Aerobic, European Step, European Tae Bo, EMP a~European Spin Gym. Vesměs se jedná o~hodně aerobní a~intenzivní pohyb. O~aktivní víkend se skutečně jednalo, celkem jsme absolvovali devět hodin cvičení (z~toho pět v sobotu!!).

Fyzicky hodně sportovně náročná akce (jak se později ukázalo, řada účastnic byly samy lektorkami v~různých fitkách) byla ale výborná, duševně si při ní člověk odpočinul naprosto, čas na složité úvahy fakt nebyl :-) A~i~když jsem se po loňské zkušenosti s~víkendem s~power-jogou zařekla, že na podobnou akci už nikdy nepojedu, teď rozhodně nelituju — tato akce byla úplně o~něčem jiném!!

mix/cvico-podebrady.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin