Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nakole:bf_20070926

Vvyjížďka s BF

26. 9. 2007

Konečně jsem stvořil něco použitelného, co by mi drželo kameru na hlavě a~natáčelo to zároveň více či méně přijatelné záběry. První ostrá zkouška připadla na vyjížďku s~BF, jejíž organizace se ujal Ječňák.

Bohužel jsem neměl svoje kolo, a~ani jsem nesehnal nikoho na tandem, takže jsem musel vzít zavděk Jitčiným (díky!) vehiklem, který sice posloužil, ale byl to dost souboj, nohy mi v~pedálech nedržely vůbec, vidle toho taky moc nepobrala, takže na záběrech je to trochu vidět. Je to de facto druhé video, co takhle prezentuji, navíc je cílené spíše pro lidičky z~BF, pro ostatní může být poměrně nudné, takže bacha na to 8-)

Trasa nás nakoenc vedla z >M< Kobylis do Ďáblického háje, tam jsme trochu pojezdili v~lomu a~na takovém cvičném sjezdíku, pak přes vozovnu Kobylisy a~Čimický háj na bikrosku, i~tam jsme chvíli pobyli, pak přes Čimice, kolem STK po žluté do Draháně, dolů až téměř k~vodě, nahoru do Bohnic, opět dolů k~Zámkům, nahoru na Mazurskou a~opět dolů k~vodě, „kanálovým“ údolím, k~zoo a~podél Vltavy do loděnice na kofolu.

nakole/bf_20070926.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: kacka