Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nakole:kacak_night

kacak_night.jpg

Kačák Night

6. 10. 2007

Po první noční vyjížďce BF (WTB Night) přišla druhá, nejprve avizovaná na 29.~9.~2007, ale posléze přesunutá na minulou sobotu, tj. 6.~října 2007.

I~tentokrát se hlavním vůdcem, tahounem, organizátorem a~vůbec vším stal Michal, který přišel s nápadem prověřit noční bajkování v údolí Kačáku. Jak ukazuje mapka (dole), vyrazili jsem ze Sobína, krátce po 20. hodině, a~přes pár vsí jsme to před vesničkou Podkozí zahnuli do terénu. To nám vydrželo chvilku, pak jsme zase hopli na silnici a~zase zpátky do terénu. Po hoďce a něco jsme se kolem letištního plotu opět stočili do Sobína. Poslední úsek na mapce nehledejte, u~přecházení staveniště R6 mi krabička nějak shnila a~byl jsem líný záznam doplňovat.

Trasu nám Michal vybral pěknou, místy pěkně dobrodružnou, úbočím nad potokem, mezi stromy, přes pár brodíků, lávek a~tak podobně. Jak jsem měl tu možnost pozorovat, všichni jsem si to užili. Jelikož jsem s sebou měl kamerku, můžete se pokusit nasát atmošku v přiloženém pokusu o video1). Dole najdete profil a~mapku (v~obou chybí zmíněný kus od křížení stavby R6 do Sobína).

Doufám, že to všechny navnadilo a~nechají se vidět na dalších nočních vyjížďkách.

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.
1) Tech. pozn.: Zkusil jsem tentokrát video do flashe přerobit sám, takže by kvalita měl být lepší, než na YouTube. Je to ovšem na úkor datového toku, takže se vám to může trochu déle nahrávat. Pokud chcete, soubor je možné si stáhnout zvlášť a~přehrát vhodným programem (obecně použitelný je třeba VLC nebo speciálně na flash videa Riva).
nakole/kacak_night.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: kacka