Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


spolecnost:moravany2008

Výstava vín v Moravanech

19. 1. 2008

Již počtvrté jsme vyrazili na výstavu vín do Moravan u~Kyjova a~opět jsme si přivezli spoustu chutí, dojmů a~fotek. Chutě a~dojmy asi zůstanou jen nám, ale o~pár fotek se s~Vámi podělit můžeme.

Letos nás přivítalo zhruba o~čtvrtinu méně vzorků, ale na druhé straně také zvýšený zájem hostů, kterých bylo o~poznání více, než předešlé roky. Jako obvykle jsem se pustil do nabídky vín od těch lehčích, přičemž jsem neměl, na rozdíl od Tombára, ambice prokoštovat se dále až do červených. Oběma se nám podařilo naše plány splnit a~společně s~KP a Kačkou jsme po začátku disco části koštu vyklidili pozice směrem do ubytovny v Kyjově.

Druhý den jsme cestou do pražské domoviny ještě zažili úchvatné výhledy na krajinu mezi Brnem a Slavkovem, silnice č. 54 je vyloženě panoramatická cesta, a celý víkend jsme uzavřeli téměř opulentním obědem v doporučeníhodném hotelu Pod zámkem ve Velkém Meziříčí.

Kromě fotek (které jsou samozřejmě k dispozici na mé adrese i~ve větším rozlišení, vč. těch nezveřejněných) si určitě nenechte ujít krátký šot ČT, do kterého se protlačil i~můj štěk (musíte vydržet až na konec).

Jelikož ne každému se poštěstí přehrát obsah nabízený ČT, zde je stažený a~přechroustaný spot (komu nehraje ani tohle, měl by se nad sebou zamyslet):

FlowPlayer potřebuje pro tuto galerii Macromedia Flash. Get Adobe Flash player

Fotky

Základní sada fotek, probrané tak, aby nikoho neotrávily a~neodradily…

Bonus

Díky milému zájmu, který projevilo několik návštěvníků našeho webu, ještě přidávám bonusové fotky, které jsem původně nevybral kvůli jejich redundanci. Teď si tedy můžete vychutnat i~je.

spolecnost/moravany2008.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin