Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


spolecnost:tf

Třídní fond

img_8985.jpg

15. sněm TF

20. 6. 2011

Již patnáctý sněm TF je minulostí. Pro letošek byly maximálně potlačeny formality a~celý sněm byl mírně posunut k pozdějším hodinám. Tím se patrně eliminovali členové i příznivci TF z řad rodičů menších dětí,...


boule2009.jpg

Boule za vysvědčení

24. 6. 2009

Letos to vyšlo a~Boule mi neutekla! A~bylo to dobré, slunce sice nepražilo, ale o~to lépe se nám hnízdilo v~(dešťovém) stínu statného stromu před hospodou.


12. sněm TF

18. 6. 2008

Letošní sněm byl, smím-li soudit, velmi vydařený. Poprvé jsme vyzkoušeli služby vinohradské restaurace Neklid, která disponuje salónkem odděleným dveřmi a~tudíž de facto nekuřáckým, rozměrem akorát pro nás...


boule2007.jpg

Boule za vysvědčení

20. 6. 2007

Voda pro nás, jako ostatně již v~předchozích letech, zorganizoval boulování na Letné. Společně s~Ádou a~dalšími dovalil ovoce i~alkoholek, to vše - doplněno pixlou mražených višní od našich, kterým tímto děkuji, a~kapalným dusíkem či suchým ledem - stvořilo lahodnou, hlavu motající, směs. Tou jsme se napájeli dobré tři hodiny, někteří možná déle, ale to už je mimo můj dosah. Nadstandardně oblouzněn jsem se totiž vydal kolmo domů, což se mi nade všechno očekávání podařilo. Ja fakt, že se mi hlava točí i~teď, když další den ťukám tento stručný kydokec, takže kdoví, čím to bylo.

Ještě než přidám odkaz na galerii s~fotkami, doplním, že jich pár lze najít v~Žumpě a~že jsem pro tento účel experimentálně použil velmi nadějné prohlížedlo, takže mi v~případě problému dejte vědět!

P.S.: Ještě musím dodat, že se též zapíjelo oficiální Ádino zprovoznění do 100~% stavu ohledně jejích útrob: gratulujeme a~přejeme spoustu ÁDArenalinových i~jiných zážitků!

P.P.S.: Kdo by snad měl odpor k~novinkám, neměl rád nebo jen neměl nainstalovaný Flash, jsou fotky dostupné i~zde…


Máchovský happening

1. 5. 2007

Přijměte pozvání na krátkou zprávu o~Máchovském happeningu, který úspěšně proběhl pod patronátem Třídního fondu na první máj, u~pomníku Karla Hynka Máchy v~Praze na Petříně. Drobné výstupy z~akce jsou na zvláštní stránce k~tomu určené.


Sněm TF

8. 6. 2006

10 let od maturity! Někteří změnění k nepoznání, jiní úplně stejní. Posuďte sami, buď zde na drb.cz, nebo ve spřátelené žumpě.

Tentokrát nás přijalo mírně dražší, ale jinak naprosto vyhovující (podotýkám nesmradlavé!) prostředí pražského Evaldu. Vedle řady tradičních účastníků se na nás přišly podívat 2/3 našich děvčat a~světe div se — nesmrtelný Zumr!

spolecnost/tf.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin