Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


spolecnost:tf:snem2008

12. sněm TF

18. 6. 2008

Letošní sněm byl, smím-li soudit, velmi vydařený. Poprvé jsme vyzkoušeli služby vinohradské restaurace Neklid, která disponuje salónkem odděleným dveřmi a~tudíž de facto nekuřáckým, rozměrem akorát pro nás1).

Sešlo se nakonec více kohů, než se čekalo, jednu chvíli jsme dokonce doufali, že by se mohlo podařit prohlasovat změnu stanov, na kterou je třeba 15 přítomných kohů. Těsně se to nepodařilo, přesto (možná právě proto ;-)) ale byla atmosféra velmi živá. Radek se pochlubil fotkami dcerky, Michael vše popsal slovně a~Omyl dokonce dovalil rodinu ve hmatatelné podobě. Eliška nás seznámila se svým novým projektem, do kterého se zapojila, údajně pro nedostatek zábavy, když letos odpískala pro nezájem divadelní představení. Zůstává pro mě záhadou, jak to, že se letos přišli podívat i~ti, jímž se to loni a~možná ani předloni nepodařilo. Nezbývá než doufat, že i~za rok proběhne vše podobně skvěle!

Fotogalerie

Pozn.: Galerii lze ovládat i~klávesnicí, konkrétně šipkou doprava i~doleva, nebo kolečkem myši (předtím je třeba na galerii kliknout).

SimpleViewer potřebuje pro tuto galerii Macromedia Flash. Get Adobe Flash player

Panoramatický quiz

Pokusil jsem se během večera o~panoramatickou fotku hovořících lidí. Není to úplně snadné, takže při cílovém poskládání vzniklo spontánně několik vtipných „duchů“. Klikněte si myškou na obrázek a~pusťte se do hledání. Najít se dá podle mne až 10 větších nepřesností:

skupina_small.jpg

1) Alespoň podle plánu. Přišlo nás tolik, že jsme se trochu mačkali, ale snad se to dalo vydržet.
spolecnost/tf/snem2008.txt · Poslední úprava: d/m/Y H:i autor: admin